Корзина
2 отзыва
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380989232862
+380989232862
+380937084252

Системи водопідготовки на зворотному осмосі

Компанія CAREL пропонує сучасну систему водопідготовки, яка використовує технологію зворотного осмосу і призначена для застосування з зволожувачами серії humiFog multizone, mc multizone, heaterSteam і gaSteam. Система водопідготовки може працювати спільно з зволожувачами ChillBooster для організації випарного охолодження.
Перетворює звичайну водопровідну воду в демінералізовану, що володіє необхідними фізико-хімічними властивостями для застосування в увлажнителях, забезпечуючи необхідний тиск і швидкість витрати води. Сильною стороною даної системи є її завершеність (не потрібно резервуар для зберігання або насосна установка) і компактний розмір.
Що таке зворотній осмос?
Це спеціальна технологія очищення, коли вода подається під високим тиском і проходить через напівпроникну мебрану з отворами діаметром менше 0,001 мкм: велика частина розчинених іонів фільтрується мембраною, і вода стає досить чистою. Ефективність видалення мінералів, яка вимірюється в процентному вираженні від їх вихідної концентрації, становить 95-99% і вище. Дана технологія набула широкого поширення завдяки автоматичній роботі і невеликим експлуатаційним витратам (потрібна електрика для нагнітання води). Однак, варто зазначити, що системи зворотного осмосу не дуже підходять для підготовки дуже жорсткої води і / або води, що містить багато домішок: в цьому випадку рекомендується застосовувати попереднє очищення води (фільтрація, видалення заліза і ін.) Для продовження терміну служби мембрани.